|
|
ostatní mezinárodní - 2001 |
XI. ročník "Mezinárodní závod Policie" - výsledky | zpět
16.10.2001 - 19.10.2001 |
Celkové pořadí
| Závodu se zúčastnilo celkem 214 účastníků z 15 států. Během dvou dnů soutěží, které probíhaly na čtyřech sportovištích se rozdalo celkem 36 sad medailí. Úspěšnost v hodnocení států ukazuje následující tabulka:
| Pořadí | Stát | Zlato | Stříbro | Bronz | Body | 1. | Slovinsko | 6 | 6 | 3 | 33 | 2. | Česká republika | 2 | 8 | 5 | 23 | 3. | Rusko | 4 | 3 | 3 | 21 | 4. | Slovensko | 4 | 3 | 1 | 19 | 5. | ČR – Správa Jčk | 3 | 0 | 6 | 15 | 6. | Maďarso | 1 | 2 | 1 | 8 | 7. | Polsko | 1 | 1 | 2 | 7 | 8. | Rakousko | 1 | 1 | 0 | 5 | 9. | Rumunsko | 1 | 1 | 0 | 5 | 10. | Bulharsko | 0 | 0 | 2 | 2 |
|
|
Výsledky soutěže KARATEDO podle pravidel WKF
| | KUMITE – SHIAI hmotnostní kategorie do 70 kg. | | 1. | Artem Tsoukanov | Rusko | 2. | Darko Zarič | Slovinsko | 3. | Pavel Ossipovitch | Rusko | | | | | KUMITE – SHIAI hmotnostní kategorie do 75 kg. | | 1. | Peter Broda | Slovensko | 2. | Evgeniy Krivochtchekov | Rusko | 3. | Matjaž Končina | Slovinsko | | | | | KUMITE – SHIAI hmotnostní kategorie do 80 kg. | | 1. | Gábor Mácsár | Maďarsko | 2. | Boris Zvolenský | Slovensko | 3. | Sergery Bokarev | Rusko | | | | | KUMITE – SHIAI hmotnostní kategorie nad 80 kg. | | 1. | Martin Hačko | Slovensko | 2. | Michal Peniak | Slovensko | 3. | Antonín Zajíc | ČR - SJčk | | | | | KATA – SHIAI . | | 1. | Richard Růžička | ČR - SJčk | 2. | Darko Zarič | Slovinsko | 3. | Anatoli Gospodinov | Bulharsko | | | | | KUMITE – SHIAI tříčlenných družstev | | 1. | Slovensko | | 2. | Česká republika | | 3. | Bulharsko | |
|
|
Výsledky soutěže JUDO
| | hmotnostní kategorie do 73 kg. | | 1. | Lucian Preda | Rumunsko | 2. | Aleš Vrbančič | Slovinsko | 3. | Robert Gniezdzinski | Polsko | | | | | hmotnostní kategorie do 81 kg. | | 1. | Evgeniy Kuldin | Rusko | 2. | Luka Ravnič | Slovinsko | 3. | Željko Gavrovec | Slovinsko | | | | | hmotnostní kategorie do 90 kg. | | 1. | Peter Bevc | Slovinsko | 2. | Tomasz Krajewski | Polsko | 3. | Martin Turek | ČR – SJčk | | | | | hmotnostní kategorie do 100 kg. | | 1. | Piotr Dudek | Polsko | 2. | Martin Slabý | Slovensko | 3. | Sergey Smokachov | Rusko | | | | | hmotnostní kategorie nad 100 kg. | | 1. | Andrey Mizonov | Rusko | 2. | Valeriu Perdivara | Rumunsko | 3. | Tomasz Tybus | Polsko |
|
|
Výsledky soutěže PLAVÁNÍ
| | 50 m znak | | | 1. | Peter Mankoč | Slovinsko | 0:26,3 | 2. | Blaž Medvešek | Slovinsko | 0:26,5 | 3. | Ivan Pilát | ČR | 0:29,3 | | | | | | 50 m prsa | | | 1. | Denis Falaleev | Rusko | 0:29,9 | 2. | Luka Velikonja | Slovinsko | 0:30,8 | 3. | Marek Pácl | ČR | 0:32,1 | | | | | | 50 m motýlek | | | 1. | Blaž Medvešek | Slovinsko | 0:24,9 | 2. | Alexandre Kouziakhmetov | Rusko | 0:26,2 | 3. | Ivan Pilát | ČR | 0:27,9 | | | | | | 50 m volný způsob | | | 1. | Pavel Balashov | Rusko | 0:23,7 | 2. | Peter Mankoč | Slovinsko | 0:23,8 | 3. | Luka Velikonja | Slovinsko | 0:24,8 | | | | | | 100 m motýlek | | | 1. | Peter Mankoč | Slovinsko | 0:55,8 | 2. | Alexandre Khouziakhmetov | Rusko | 0:59,6 | 3. | Vid Likavec | Slovinsko | 1:01,6 | | | | | | 100 m prsa | | | 1. | Denis Falaleev | Rusko | 1:09,3 | 2. | Luka Velikonja | Slovinsko | 1:11,9 | 3. | Marek Pácl | ČR | 1:12,6 | | | | | | 100 m znak | | | 1. | Blaž Medvešek | Slovinsko | 0:58,1 | 2. | Peter Mankoč | Slovinsko | 1:03,1 | 3. | Denis Falaleev | Rusko | 1:04,6 | | | | | | 100 m volný způsob | | | 1. | Blaž Medvešek | Slovinsko | 0:52,1 | 2. | Pavel Balashov | Rusko | 0:52,6 | 3. | Vid Likavec | Slovinsko | 0:56,9 | | | | | | 200 m osobní polohový závod | | | 1. | Peter Mankoč | Slovinsko | 2:15,2 | 2. | Denis Falaleev | Rusko | 2:20,1 | 3. | Luka Velikonja | Slovinsko | 2:28,8 | | | | | | 400 m volný způsob | | | 1. | Vid Likavec | Slovinsko | 4:19,6 | 2. | Denis Falaleev | Slovinsko | 4:29,9 | 3. | Ivan Drnek | ČR - SJčk | 5:20,3 | | | | | | 4x100 m polohová štafeta | | | 1. | Medvešek, Velikonja, Medvešek, Velikonja | Slovinsko | 4:10,8 | 2. | Pilát, Pácl, Obr, Čurda | ČR | 4:33,8 | 3. | Drnek, Hunyovský, Kopečný, Tesař | ČR - SJčk | 5:05,5 |
|
|
Výsledky závodu HORSKÝCH KOL
| | Kategorie muži do 35 let – 25 km | | | 1. | Miroslav Pechouš | ČR - SJčk | 1:08,14 | 2. | Jan Vízek | ČR | 1:08,38 | 3. | Karel Juráň | ČR - SJčk | 1:12,04 | | | | | | Kategorie muži od 36 do 45 let – 20 km | | | 1. | Miroslav Polan | ČR | 59:27 | 2. | Josef Holzl | Rakousko | 1:00,23 | 3. | Jiří Musil | ČR - SJčk | 1:01,03 | | | | | | Kategorie muži nad 46 let – 20 km | | | 1. | Jiří Lacina | ČR | 58:49 | 2. | Jaroslav Balatka | ČR | 59:56 | 3. | Josef Weinfurt | ČR | 1:01,24 |
|
|
Střelba
| | D1 - Střelba na pevný cíl | | | 1. | Krhin Robert | Slovinsko | 70 | 2. | Varga Károly | Maďarsko | 70 | 3. | Glicza Csaba | Maďarsko | 70 | | | | | | D2 - Parkur IPSC | | | 1. | Števula Daniel | Slovensko | 130.0000 | 2. | Knapp Jan | ČR | 129.5011 | 3. | Marhulík Marian | Slovensko | 120.8528 | | | | | | D3 - E P P | | | 1. | Příhoda Milan | ČR-SJčk | 233 | 2. | Fejer Emil | ČR | 231 | 3. | Němeček Zdeněk | ČR | 230 | | | | | | D4 - Střelba po vyhodnocení situace | | | 1. | Post Gottfried | Rakousko | 67 | 2. | Glicza Csaba | Maďarsko | 63 | 3. | Schwarz Pavel | ČR-SJčk | 60 |
|
|
|
|
|