| 50 m Volný způsob Ženy | | | |
1. | TRČOVÁ Lenka | 80 | SStčk | :30.48 |
2. | KRIVÁČKOVÁ Dana | 79 | SJčk | :30.78 |
3. | KUTINOVÁ Hana | 78 | SCP | :31.62 |
4. | GRICOVÁ Klára | 81 | SPha | :33.27 |
5. | ZIKMUNDOVÁ Iva | 78 | MVPŠ | :34.64 |
| | | | |
| 50 m Volný způsob Muži - celkové pořadí | | | |
1. | ČERMÁK Marek | 77 | SJmk | :26.18 |
2. | PILÁT Ivan | 73 | SSmk | :26.55 |
3. | KOPEČNÝ Marcel | 80 | SJčk | :27.35 |
4. | OBR Pavel | 67 | SSmk | :27.41 |
5. | HOFEREK Jan | 76 | SStčk | :27.48 |
| | | | |
| 50 m Volný způsob Muži - I. věková kategorie | | | |
1. | ČERMÁK Marek | 77 | SJmk | :26.18 |
2. | PILÁT Ivan | 73 | SSmk | :26.55 |
3. | KOPEČNÝ Marcel | 80 | SJčk | :27.35 |
4. | OBR Pavel | 67 | SSmk | :27.41 |
5. | HOFEREK Jan | 76 | SStčk | :27.48 |
| | | | |
| 50 m Volný způsob Muži - II. kategorie | | | |
1. | OBR Pavel | 67 | SSmk | :27.41 |
2. | MICHALÍK Jan | 68 | SSmk | :29.12 |
3. | ŠROM Petr | 70 | SSvčk | :29.64 |
4. | VALÁŠEK Petr | 64 | SSmk | :30.49 |
5. | PETEREK Lumír | 64 | SSmk | :31.20 |
| | | | |
| 50 m Volný způsob Muži - III. kategorie | | | |
1. | KRTIČKA Petr | 54 | SPha | :30.19 |
2. | ADÁMEK Milan | 60 | SSmk | :33.90 |
3. | HUDCOVIČ Michal | 58 | SSmk | :34.07 |
4. | ZELENKA Miroslav | 56 | SPha | :34.80 |
| | | | |
| 100 m Prsa Ženy | | | |
1. | TRČOVÁ Lenka | 80 | SStčk | 1:24.22 |
2. | MOUCHOVÁ Ivana | 71 | SCP | 1:26.56 |
3. | GRICOVÁ Klára | 81 | SPha | 1:30.04 |
4. | KRIVÁČKOVÁ Dana | 79 | SJčk | 1:42.57 |
5. | WAGNEROVÁ Milada | 79 | CRP | 2:10.17 |
| | | | |
| 100 m Prsa Muži - celkové pořadí | | | |
1. | PÁCL Marek | 75 | SJmk | 1:15.16 |
2. | KRAMOLÍŠ Vladimír | 75 | SSmk | 1:18.89 |
3. | KRMELA Miroslav | 77 | SSmk | 1:21.04 |
4. | FALTA Marcel | 81 | MVPŠ | 1:24.60 |
5. | HAVRÁNEK Jiří | 81 | SSvčk | 1:24.61 |
| | | | |
| 100 m Prsa Muži - I. kategorie | | | |
1. | PÁCL Marek | 75 | SJmk | 1:15.16 |
2. | KRAMOLÍŠ Vladimír | 75 | SSmk | 1:18.89 |
3. | KRMELA Miroslav | 77 | SSmk | 1:21.04 |
4. | FALTA Marcel | 81 | MVPŠ | 1:24.60 |
5. | HAVRÁNEK Jiří | 81 | SSvčk | 1:24.61 |
| | | | |
| 100 m Prsa Muži - II. kategorie | | | |
1. | SOUČEK Roman | 65 | SSmk | 1:25.33 |
2. | DWOROK Petr | 71 | SSmk | 1:39.62 |
3. | HEJL Petr | 65 | PP | Diskval |
| PIRKL Pavel | 63 | CRP | Diskval |
| CEJPEK Karel | 71 | CRP | Diskval |
| | | | |
| 100 m Prsa Muži - III. kategorie | | | |
1. | NOVOTNÝ Roman | 60 | SPha | 1:27.00 |
2. | HUDCOVIČ Michal | 58 | SSmk | 1:38.40 |
3. | BŘEZINA Josef | 49 | SSmk | 1:42.45 |
4. | LUKÁŠ František | 57 | SSmk | 1:44.57 |
5. | MICHALÍK Aleš | 51 | CRP | 1:48.89 |
| | | | |
| 100 m Motýlek Muži | | | |
1. | LANDA Petr | 73 | SStčk | 1:07.29 |
2. | CHALOUPKA Jan | 78 | SCP | 1:09.84 |
3. | KUTINA Miroslav | 76 | SPha | 1:18.64 |
| | | | |
| 400 m Volný způsob Ženy | | | |
1. | TRČOVÁ Lenka | 80 | SStčk | 5:26.73 |
2. | KRIVÁČKOVÁ Dana | 79 | SJčk | 5:47.00 |
3. | LÍČENÍKOVÁ Eva | 76 | MVPŠ | 6:23.15 |
| | | | |
| 400 m Volný způsob Muži - celkové pořadí | | | |
1. | KOPEČNÝ Marcel | 80 | SJčk | 5:19.91 |
2. | BULANT Jiří | 77 | SZčk | 5:29.46 |
3. | PINC Pavel | 80 | SStčk | 5:36.39 |
4. | OLEJNÍK Jan | 74 | SPha | 5:51.58 |
5. | VOLEK Petr | 78 | SPha | 5:59.92 |
| | | | |
| 400 m Volný způsob Muži - I. kategorie | | | |
1. | KOPEČNÝ Marcel | 80 | SJčk | 5:19.91 |
2. | BULANT Jiří | 77 | SZčk | 5:29.46 |
3. | PINC Pavel | 80 | SStčk | 5:36.39 |
| | | | |
| 400 m Volný způsob Muži - II. kategorie | | | |
1. | HADRAVA Jiří | 71 | SPha | 6:08.97 |
2. | MATERNA Jan | 71 | SPha | 6:19.23 |
3. | HOSKOVSKÝ Petr | 75 | SSvčk | 6:26.24 |
| | | | |
| 50 m Znak Ženy | | | |
1. | TRČOVÁ Lenka | 80 | SStčk | :39.13 |
2. | MOUCHOVÁ Ivana | 71 | SCP | :40.75 |
3. | LÍČENÍKOVÁ Eva | 76 | MVPŠ | :42.81 |