(8) Delegát Unie tělovýchovných organizací Policie ČR (dále jen "UNITOP ČR") PaedDr. Josef HAUPT
(9) Členové DK kpt. Bc. Roman SKŘEPEK
Ing. Miroslav HOLUB,
(10) Lékařské zabezpečení Zdravotnický ústav Policie České republiky správy Jihomoravského kraje.

Všeobecná ustanovení

(1) Policejní mistrovství České republiky 2005 v kopané (dále jen "policejní mistrovství") ve vzájemné spolupráci pořádá odbor sportu Ministerstva vnitra (dále jen "OS MV"), Policie České republiky služba cizinecké a pohraniční policie (dále jen "SCPP"), Střední policejní škola MV v Holešově (dále jen "SPŠ"), Sportovní klub Policie Prezidium Praha, UNITOP ČR.
(2) Místo: Sportovní areál SFK Holešov – hřiště u zámku (dále jen „Holešov“) a Sportovní areál Hulín (dále jen „Hulín“).
(3) Datum: 20. 6. 2005 - 23. 6. 2005.
(4) Povrch: tráva.
(5) Informace k mistrovství: mjr. Mgr. Vladimír Urban, tel.: 974841800, mob.: 725190077, fax: 974841068, e-mail: SMTP: kriz_rizeni@mail.cpp.ols.aa

Účastníci policejního mistrovství

(1) Policejního mistrovství se zúčastní 10 družstev.
(2) Družstvo tvoří maximálně 20 osob, z toho maximálně 17 hráčů.
(3) Na základě výsledků Policejního mistrovství České republiky 2004 v kopané získala právo účasti družstva:
Policie České republiky správa hlavního města Prahy,
Policie České republiky správa Jihočeského kraje,
Policie České republiky správa Východočeského kraje,
Policie České republiky služba cizinecké a pohraniční policie,
Policie České republiky správa Severomoravského kraje,
Policie České republiky útvary s celorepublikovou působností (bez Policie České republiky služby cizinecké a pohraniční policie).
Policie České republiky správa Středočeského kraje,
(5) Jednotlivá družstva zašlou nejpozději do 30. dubna 2005 závaznou přihlášku na adresu pořadatele - Policie České republiky, ředitelství služby cizinecké a pohraniční policie, Olšanská 2, 130 78 Praha 3, POB 78 (fax 974841068) k rukám mjr. Mgr. Vladimíra Urbana.

Rozhodčí

(1) Každý z účastníků, uvedených v čl. 3 odst. 3 a 4, navrhne pořadateli k nominaci minimálně 2 rozhodčí z řad policistů nebo zaměstnanců vlastního útvaru s uvedením soutěže, kterou rozhodčí řídí v rámci soutěží pořádaných Českomoravským fotbalovým svazem, a místem služebního, resp. pracovního zařazení.
(2) Návrhy na nominaci rozhodčích zašlou účastníci pořadateli spolu s přihláškou v termínu uvedeném v čl. 3 odst. 5.
(3) Z došlých návrhů pořadatel nominuje 12 rozhodčích a 2 náhradníky, kteří se policejního mistrovství zúčastní. O nominaci budou příslušné útvary informovány do 30. května 2005.

Prezentace

(1) Prezentace proběhne v areálu SPŠ dne 20. 6. 2005 od 15:00 do 17:00 hodin v učebně č. 118 budova „B“.
(2) Účastníci policejního mistrovství jsou povinni se prokázat (podmínka účasti):
a) služebním průkazem policisty nebo průkazem zaměstnance Policie České republiky nebo Ministerstva vnitra,
b) lékařským potvrzením ke sportovní činnosti ne starším 12 měsíců (může být nahrazeno potvrzením lékaře na soupisce),
c) průkazem pojištěnce (doporučeno, není podmínkou účasti).
(3) Jednotlivá družstva předloží při prezentaci soupisku 1x v písemné podobě (viz příloha k tomuto pokynu) a 1x v elektronické podobě zpracovanou v programu MS WORD.
(4) Soupiska musí být potvrzena příslušným funkcionářem s personální a kázeňskou pravomocí. Soupiska útvarů MV a policejních škol bude potvrzena ředitelem SPŠ MV v Praze.

Ubytování, stravování, doprava

(1) Ubytování a stravování zajišťuje pořadatel.
(2) Hráči budou ubytováni v areálu SPŠ v ubytovacím bloku „B“, rozhodčí v ubytovacím bloku „A“.
(2) Podrobnosti k ubytování a stravování budou jednotlivým výpravám sděleny při prezentaci.
(3) Stravování začíná 20. 6. 2005 večeří a končí 23. 6. 2005 snídaní pro družstva, která skončí ve skupinách na 4. a 5. místě, a obědem pro družstva, která se zúčastní závěrečných zápasů o umístění.
(4) Dopravu zajišťuje vysílající útvar. Parkování vozidel zajištěno uvnitř areálu SPŠ – autobusy v autoparku, osobní vozy na parkovišti.
(5) Zpáteční dopravu rozhodčích zajistí v případě potřeby pořadatel.

Herní a časový pořad

(1) Pondělí 20. 6. 2005
14:00 - 16:00 příjezd účastníků do SPŠ,
15:00 - 17:00 prezentace,
17:00 prohlídka sportovišť (vedoucí družstva, trenér, řidič autobusu)
17:30 - 18:30 večeře,
19:00 - 22:00 technická porada a rozlosování turnaje – salonek restaurace v suterénu ubytovacího bloku „A“.
cca 20:30 porada rozhodčích – místnost č. 4 v suterénu ubytovacího bloku „A“.
(2) Úterý 21. 6. 2005
06:15 - 07:15 snídaně,
08:30 - 08:45 zahájení turnaje (Holešov),
09:00 - 10:10 A2 - A1 (Holešov) B2 - B1 (Hulín)
10:30 - 11:40 A4 - A3 (Holešov) B4 - B3 (Hulín)
12:00 - 13:30 oběd oběd
14:00 - 15:10 A5 - A2 (Holešov) B5 - B2 (Hulín)
15:30 - 16:40 A1 - A4 (Holešov) B1 - B4 (Hulín)
17:00 - 18:10 A3 - A5 (Holešov) B3 - B5 (Hulín)
17:30 - 19:30 večeře
(3) Středa 22. 6. 2005
06:15 - 07:15 snídaně
09:00 - 10:10 A2 - A4 (Holešov) B2 - B4 (Hulín)
10:30 - 11:40 A5 - A1 (Holešov) B5 - B1 (Hulín)
14:00 - 15:10 A3 - A2 (Holešov) B3 - B2 (Hulín)
15:30 - 16:40 A5 - A4 (Holešov) B5 - B4 (Hulín)
17:00 - 18:10 A3 - A1 (Holešov) B3 - B1 (Hulín)
14:30 - 16:00 finálové utkání - (Holešov),
16:10 - 16:30 vyhlášení vítěze a zakončení policejního mistrovství.

Pravidla

Předpis

(1) Hraje se podle platných Pravidel fotbalu a ustanovení uvedených v tomto pokynu.
(2) Hráči nesmějí vytvářet společná družstva.

Výstroj

(1) Povoleny jsou kopačky gumotextilové nebo s litou podešví (příp."tarfy").
(2) Hráči v jiných kopačkách (např. s kolíky) nebude povolen vstup na hřiště.
(3) Každé družstvo si zajistí dvě sady dresů rozdílných barev.
(4) Všichni hráči musí být vybaveni chrániči holení.

Losování

(1) Losování proběhne 20. června 2005 v 19:00 hodin – v salonku restaurace v suterénu ubytovacího bloku „A“ v SPŠ.
(2) Do skupiny A je nasazeno družstvo Policie České republiky služba cizinecké a pohraniční policie (pořadatel) a do skupiny B družstvo Policie České republiky správy hlavního města Prahy (Mistr Policie České republiky 2004 v kopané).

Hrací systém

(1) Základní část bude sehrána ve dvou pětičlenných skupinách systémem každý s každým 2 x 30 minut s přestávkou 10 minut.
(2) O další umístění se střetnou mužstva, která se umístila ve skupinách na 1. - 3. místě. Družstva na 1. a 2. místě ve skupinách sehrají semifinálová utkání dle rozpisu, družstva na 3. místě ve skupině utkání o umístění na 5. a 6. místě. O umístění na dalších místech se nehraje.
(3) Družstva, která se umístí na posledních místech ve skupinách, budou v roce 2006 účastníky baráže o účast na Policejním mistrovství České republiky v kopané 2006.
(4) O umístění (včetně semifinále) se hraje 2 x 35 minut a finále 2 x 40 minut s přestávkou 10 minut.