|
| | Ředitel turnaje : plk. Josef Rašín
Technický ředitel : Daniel Habětínek
Tajemník turnaje : Jindřich Janáček
Technický delegát :
Výpočetní technik: Kateřina Hušková
Hlavní pořadatel : Josef Ježek
Hospodářka turnaje : Klára Hušková
Hlasatel : Jiří Bartoš
Lékař : MUDr. Pavel Krátký
Rozhodčí : organizovaní a delegovaní ČMFS |
|
Pořadatel: | | UNIE TĚLOVÝCHOVNÝCH ORGANIZACÍ POLICIE ČESKÉ REPUBLIKY |
|
Technické zajištění: | | SKP „ MAJÁK „ Jablonec n.N.5 ul. Ladova 466 05
oddíl malé kopané |
|
Datum konání: | | 15. dubna 2005 - pátek |
|
Místo konání : | | Městská hala ul.U Přehrady, hala ISS Bižuterie, ul.Podhorská Jablonec n.N.. |
|
Podmínky účasti : | | Přihlášky mohou být podány pouze prostřednictvím pověřených zástupců
v rámci členění krajů a oblastí .Do finále dne 15.04.2005 postupuje 1.družstvo za kraj, oblast - celkem se finále zúčastní 16 družstev.( v případě neobsazení,kraje, oblasti si pořadatel vyhrazuje právo,
obsadit toto místo dle vlastní volby )
Závodníci hrající vyšší soutěže ( liga a extraliga) jsou z účasti vyloučeni.
Rozhodčí neprovádí kontrolu zdravotní způsobilosti hráčů. |
|
Při prezentaci: | | vedoucí družstva/z řad hráčů/ pořadateli předloží lékařské potvrzení o zdravotní způsobilosti s datem vystavení ne starším půl roku u členů členů družstva . |
|
Zajištění | | - pořadatel zajistí průběh M UN ČR - oběd + pitný režim-iontové nápoje . |
|
Přihlášky | | Přihlášky zasílejte na adresu pořadatele do 7.04.2005 :
SKP MAJÁK , Ladova 530 , Jablonec n.N. 5 – 46605
nebo faxem : 483 305 315 nebo e-mail : skp.jbc@seznam.cz, ,
Definitivní uzávěrka přihlášek 11.04.2005. Na přihlášce: max.počet 8 osob včetně vedoucího
družstva-(další osoby nad počet družstva –pořadatel nehradí) . uveďte : jméno a příjmení, datum narození, bydliště a symbol (vedoucího družstva+ členy družstva) –P,OZ, SKP/PSK. Finále
Informace : SKP „MAJÁK“ Jablonec n.N. p. Janáček – tel. 483 305 315- mobil: 602/458053 |
|
Stravování: | | v areálu hal – bufet –možnost zakoupení za hotové- oběd cca 200m od Městské haly . |
|
Startovné: | | za l družstvo-8 osob: 700,-Kč ( nutno uhradit na přiloženou složenku k přihlášce nebo
nejpozději při prezentaci ) |
|
Ubytování: | | pořadatel nezajištuje |
|
Doprava: | | pořadatel nezajištuje |
|
Technická ustanovení: | | Hraje se podle pravidel sálového fotbalu,pořadatel si vyhrazuje modifikaci pravidel vyplývající
z časového pořádku a typu haly . Účastníci budou o úpravách informováni .
- družstva startují v jednotném dresu, v sálové obuvi
- hrací doba 1 x 12 minut, semifinále 1 x 15 minut
- počet hráčů v poli 4 + 1( brankář ) a ( 3 na střídání ) střídání libovolné
- v jednom družstvu maximálně 8 hráčů na soupisce
- při dotyku míče o strop volný kop z místa postranní čáry
- neplatí branka hozeným míčem přímo od brankáře
- při rozehrání míče rukou od brankáře musí dojít k dotyku spoluhráče před půlící čarou
- všechny kopy jsou přímé ( se vzdáleností zdi 3 metry )
- auty jsou kopané z postranní čáry
- žlutá karta - 1 minuta vyloučení
- červená karta 2 minuty vyloučení se zákazem hraní do konce utkání
- při hře jsou vyloučeny tzv. skluzy / následuje ihned žlutá karta /
- další ustanovení před zahájením turnaje
- pořadatel může podle počtu družstev a podmínek upravit v pokynech účastníků systém
mistrovství
- v příloze rozpis : základní kolo , čtvrtfinále ,semifinále –předpokládaný konec 17.30 hod.
časový program mistrovství |
|
Hodnocení: | | Družstva na 1. až 3 místě obdrží medaile a diplom |
|
Protesty: | | Písemně hlavnímu rozhodčímu mistrovství do 15 minut po skončení zápasu s vkladem 350,-Kč . |
|
Poznámka: | | Výklad pravidel,rozpisu a jeho případné změny, přísluší výhradně hlavnímu rozhodčímu mistrovství. |
|
Výsledková listina finále: | | obdrží každé zúčastněné družstvo na uvedenou adresu v přihlášce . |
|
Časový program: | | 15.dubna 2005
Od 07.30 – 07.55 hod. - prezentace účastníků -Městská hala ,ul. U Přehrady
08.00 – 08.15 hod. – slavnostní zahájení „ MISTROVSTVÍ UN ČR –2005“
- výklad pravidel + rozdělení do skupin a místa utkání
08.30 – 11.45hod. - zahájení prvních zápasů v základních skupinách
Městská hala,ul.U přehrady , hala ISS Bižuterie ,ul Perlová
Od 11.00- 14.00 hod. - oběd ( na oběd družstva chodí v průběhu turnaje sami, tak,aby časově
stihli svá utkání )
12.15 – 15.15 hod. - zahájení prvních zápasů ve čtvrtfinálových skupinách
15.45 – 16.10 hod. - zahájení prvních semifinálových zápasů
16.10 - 16.45 hod. - poražení semifinálisté – zápas o třetí místo
17.10 – 17.30 hod.- finále „Městská hala Jablonec n.N.“
17. 45 hod.- vyhlášení výsledků M-UN ČR
18.00 hod. – ukončení M-UN ČR
Od 18.15 hod. - odjezdy účastníků |
|