USIP

USPE

Loga partnerů ke stažení

AKTUALITY

Policejní mistrovství Evropy ve střelbě - dvě stříbrné a bronzová medaile!!!zpět

25.10.2011
foto

Mistrovství se konalo v  městečku Vingsted, jež je vzdálené 20 km od Vejle. Nachází se zde sportovní středisko plně vybavené právě pro trénink a soutěže sportovní střelby v  kulových zbraních. Středisko má ubytovací a stravovací kapacitu až pro 300 osob a perfektní zázemí pro regeneraci. Je vybavené nejmodernější technikou pro sledování a okamžité vyhodnocování střeleckých soutěží.
Organizátoři zvládli pořadatelství šampionátu perfektně. Mistrovství mělo vysokou sportovní úroveň. V každé disciplíně byl vysoký počet startujících, mnohdy i více jak 30 borců. Vítězní Španělé v pistolových disciplínách dosáhli výkonů, které mohou znamenat zisk medailí i na blížících se Olympijských hrách v Londýně.
Libovolná pistole: 10. místo nprap. Ladislav KRAUS 526

Vystoupení reprezentantů Policie ČR na Policejním mistrovství Evropy ve sportovní střelbě majícím blízko k žádoucím profesním dovednostem policistů bylo velice úspěšné, bezesporu zaslouží uznání a ocenění na úrovni vedoucích funkcionářů Policie ČR.
Jiří Jón - Ve dnech 13. – 17. října 2011 se v Dánsku uskutečnilo 15. policejní mistrovství Evropy ve sportovní střelbě. PME v Dánsku proběhlo za účasti 160 sportovců (mužů i žen) z 23 států. Na medaile dosáhli reprezentanti z 10 zemí. Velice úspěšně soutěžili reprezentanti Policie ČR. S počtem tří medailí se v neoficiální klasifikaci zemí umístili na 4. místě. Úspěšnějšími delegacemi byli jen policisté a policistky z Německa, dále Ruska a Španělska. Tyto země měly početnější delegace.